Fotbalový klub Planá           

 

Oficiální stránky Fotbalového klubu Planá
 
Aktuality

Muži "A"

2. třída

Muži "B"

3. třída

Senioři

Okresní přebor

Žáci

Okresní přebor

Přípravka starší

Okresní přebor

Přípravka mladší

Okresní přebor

Aktuálně

 

sobota - 30.4.2016 - 17.00 hodin

19. kolo II. třídy

     FK Planá - Sokol Černošín    

rozhodčí: Fanfule A.

 

on-line

 

St. SedlištěStráž : 
DamnovSulislav : 
KšiceStudánka : 
ErpužiceKostelec : 
K. LázněPřimda : 
ZáchlumíLom : 

 

1.FK Planá18170193951

 postup

2.Stráž181404882042

 baráž

3.Lom181044472938 
4.K. Lázně181206812836 
5.Kšice181026433633 
6.Černošín181017524631 
7.Studánka18828435126 
8.Záchlumí18477365122 
9.Damnov186210345421 
10.Kostelec186111304719 
11.St. Sedliště185310325119 
12.Přimda184410305918 
13.Sulislav183213266113 
14.Erpužice182214141079

 sestup

 

Příští kolo: Lom - FK Planá, sobota 7.5.2016 od 17.00 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

neděle - 1.5.2016 - 14.00 hodin

19. kolo III. třídy

     FK Planá "B" - Sparta Dlouhý Újezd "B"    

rozhodčí: Chval

 

on-line

 

Z. ChodovTrpísty : 
HalžeStříbro "B" : 
Kšice "B"volno : 
KladrubyTřemešné : 
K. Lázně "B"Bor "B" : 

Lesná

Brod

 

:

 

 

1.

Stříbro "B"

17

12

2

3

76

22

54

40

 postup

2.

Halže

17

9

4

4

57

29

28

34

 postup

3.

Trpísty

17

10

3

4

55

39

16

34

 

4.

Třemešné

17

9

2

6

42

37

5

31

 

5.

K. Lázně "B"

16

9

2

5

42

33

9

30

 

6.

Dl. Újezd "B"

17

8

3

6

51

34

17

29

 

7.

Kšice "B"

17

7

4

6

42

40

2

26

 

8.

Lesná

16

7

3

6

48

40

8

24

 

9.

Kladruby

16

8

0

8

40

35

5

24

 

10.

FK Planá "B"

16

6

1

9

48

42

6

20

 

11.

Bor "B"

17

3

3

11

27

78

-51

14

 

12.

Z. Chodov

17

2

4

11

31

78

-47

10

 

13.

Brod

16

2

1

13

22

74

-52

8

 

Sokol Kokašice odstoupil ze soutěže a je považován za prvního sestupujícího.

 

Příští kolo: Brod - FK Planá "B", neděle 8.5.2016 od 10.30 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pondělí - 2.5.2016 - 18.00 hodin

8. kolo okresního přeboru seniorů

     Motor Záchlumí - FK Planá    

rozhodčí: ???

 

volnoBezdružice : 
D. ŽandovTachov : 
StříbroTrstěnice : 

 

1.Tachov6402291312
2.Stříbro6402232212
3.FK Planá6312171811
4.D. Žandov6312141410
5.Trstěnice630332229
6.Bezdružice620412236
7.Záchlumí61059243

 

Příští kolo: Bezdružice - FK Planá, pondělí 9.5.2016 od 18.00 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

neděle - 1.5.2016 - 10.00 hodin

19. kolo okresního přeboru starších žáků

     FK Planá - Sokol Kostelec    

rozhodčí: Chval

 

on-line

 

BezdružiceStudánka : 
ErpužiceCh. Újezd : 
St. SedlištěTřemešné : 

 

1.Erpužice1816021511448 postup
2.Třemešné181314872841 
3.Kostelec181026915033 
4.FK Planá181026835233 
5.Bezdružice181008785130 
6.Ch. Újezd185310375720 
7.St. Sedliště1832133012511 
8.Studánka18001841840 

 

Příští kolo: FK Planá - Bezdružice, neděle 8.5.2016 od 10.00 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

neděle - 1.5.2016 - 13.00 hodin

11. kolo okresního přeboru starších přípravek

     FK Planá - Sokol Stráž    

on-line

 

Tachov "B"K. Lázně : 
Tachov "A"Stříbro : 
BorErpužice : 
Ch. PlanáTřemešné : 

 

1.Tachov "A"1010001731930
2.Stříbro9801782724
3.Stráž10523855217
4.FK Planá10514638117
5.Tachov "B"10505785915
6.Třemešné10505686715
7.Erpužice9414584814
8.K. Lázně10325535712
9.Ch. Planá10109491163
10.Bor100010161950

 

Příští kolo: K. Lázně - FK Planá, neděle 8.5.2016 od 13.00 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatní
Napiště nám

Soutěže on-line

1. liga

2.liga

ČFL

MSFL

Divize "A"

Krajský přebor

1.A

1.B

II. třída

III. třída

IV. třída

OP žáci

OP přípravek

--------------------------

Sponzoři týmu

----------------------

Město Planá

----------------------

Igro s.r.o. Tachov

----------------------

SportFotbal.cz

----------------------

----------------------

Roman Horák - elektroinstalace

----------------------

Petr Štulajter

----------------------

Jiří Hýsek - výkup surovin

----------------------

Radek Švarcbek - hasicí technika

----------------------

 

 

počítadlo.abz.cz

  

 

  

Sponzoři týmu

 

 

                                                 

                                                                        

                  Město Planá                                               Igro s.r.o. Tachov                                                       SportFotbal.cz

 

 

                                                                 

 

                Roman Horák - elektroinstalace                                    Stora Enso                                           Petr Štulajter                         

 

                                                                                                                                     

 

                                                      

                                             

                                 Jiří Hýsek - výkup surovin                                             Radek Švarcbek - hasicí technika