Fotbalový klub Planá           

 

Oficiální stránky Fotbalového klubu Planá
 
Aktuality

Muži "A"

2. třída

Muži "B"

3. třída

Senioři

Okresní přebor

Žáci

Okresní přebor

Přípravka starší

Okresní přebor

Přípravka mladší

Okresní přebor

Aktuálně

 

FK Planá se po osmi letech vrací do krajských soutěží!!!!!

 

Video 1                    Video 1                    Video 1                    Video 1                    Video 1

 

                      Video 1                                  Video 2                                Video 3                                  Video 4                               Video 5

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sobota - 28.5.2016 - 15.00 hodin

23. kolo II. třídy

     Sokol Konstantinovy Lázně - FK Planá    

rozhodčí: Loukota

 

on-line

 

Studánka Stráž   :  
Sulislav Kostelec   :  
St. Sedliště Přimda   :  
Damnov Černošín   :  
Kšice Lom   :  
Erpužice Záchlumí   :  

1. FK Planá 22 21 0 1 112 10 63  jistý postup
2. Stráž 22 15 1 6 97 34 47  
3. K. Lázně 22 15 0 7 87 31 45  
4. Lom 22 11 4 7 60 40 41  
5. Černošín 22 13 1 8 63 50 40  
6. Kšice 22 12 2 8 49 45 39  
7. Kostelec 22 10 1 11 48 51 31  
8. Studánka 22 9 3 10 51 59 31  
9. Záchlumí 22 5 8 9 41 60 26  
10. Damnov 22 7 3 12 45 66 25  
11. Přimda 22 6 4 12 39 67 24  
12. St. Sedliště 22 6 3 13 42 71 22  
13. Sulislav 22 5 2 15 38 75 19  
14. Erpužice 22 2 2 18 15 128 9  sestup

 

Příští kolo: FK Planá - Erpužice, sobota 4.6.2016 od 17.00 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

neděle - 29.5.2016 - 15.00 hodin

23. kolo III. třídy

     Sokol Konstantinovy Lázně "B" - FK Planá "B"    

rozhodčí: Šichevičová

 

on-line

 

volno Trpísty   :  
Stříbro "B" Třemešné   :  
Z. Chodov Bor "B"   :  
Halže Dl. Újezd "B"   :  
Kšice "B" Brod   :  
Kladruby Lesná   :  

 

1. Stříbro "B" 20 15 2 3 89 24 49 jistý postup
2. Třemešné 21 11 3 7 51 50 38 postup
3. Halže 20 10 4 6 69 38 37  
4. Trpísty 21 11 3 7 66 58 37  
5. K. Lázně "B" 20 11 2 7 62 45 36  
6. Dl. Újezd "B" 21 10 3 8 61 44 35  
7. Kladruby 20 11 0 9 56 39 33  
8. FK Planá "B" 20 10 1 9 71 49 32  
9. Kšice "B" 20 8 5 7 48 48 31  
10. Lesná 20 9 3 8 64 52 30  
11. Bor "B" 21 4 3 14 33 99 17  
12. Brod 20 3 1 16 30 100 11  
13. Z. Chodov 20 2 4 14 35 89 10  

Sokol Kokašice odstoupil ze soutěže a je považován za prvního sestupujícího.

 

Příští kolo: FK Planá "B" - Kladruby, neděle 5.6.2016 od 14.00 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pátek - 27.5.2016 - 18.00 hodin

12. kolo okresního přeboru seniorů

     FK Planá - Baník Stříbro    

rozhodčí: Chval

 

Záchlumí Tachov   :  
Bezdružice Trstěnice   :  
volno D. Žandov   :  

 

1. FK Planá 9 6 1 2 25 19 20
2. Stříbro 9 5 1 3 33 33 17
3. Trstěnice 8 5 0 3 46 28 15
4. D. Žandov 9 4 2 3 22 23 14
5. Tachov 8 4 0 4 29 20 12
6. Záchlumí 9 2 0 7 15 31 6
7. Bezdružice 8 2 0 6 13 29 6

 

Příští kolo: D. Žandov - FK Planá, pátek 3.6.2016 od 18.00 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pátek - 27.5.2016 - 18.00 hodin

23. kolo okresního přeboru starších žáků

     FK Planá - Jiskra Třemešné    

4 : 1 (1:0)

 

rozhodčí: Volák

 

on-line

 

Erpužice Kostelec 8 : 0  
Bezdružice St. Sedliště 1 : 1 p.k. 3:4
Studánka Ch. Újezd 1 : 14  

 

1. Erpužice 23 21 0 2 201 16 185 63  postup
2. Třemešné 23 16 2 5 124 37 87 51  
3. FK Planá 23 14 2 7 101 58 43 45  
4. Bezdružice 23 12 1 10 105 64 41 37  
5. Kostelec 23 11 3 9 100 71 29 37  
6. Ch. Újezd 23 7 3 13 54 71 -17 26  
7. St. Sedliště 23 4 3 16 51 143 -92 16  
8. Studánka 23 0 0 23 7 283 -276 0  

 

Příští kolo: Ch. Újezd - FK Planá, neděle 29.5.2016 od 10.00 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pátek - 27.5.2016 - 16.00 hodin

14. kolo okresního přeboru starších přípravek

     Jiskra Erpužice - FK Planá    

6 : 7 (4:1)

 

více k zápasu

 

Stráž Bor 12 : 0
Ch. Planá Tachov "A" 0 : 26
Třemešné Tachov "B" 3 : 6
Stříbro K. Lázně 3 : 5

 

1. Tachov "A" 14 14 0 0 242 25 42
2. Stříbro 14 10 0 4 104 59 30
3. Stráž 14 8 3 3 121 59 28
4. Tachov "B" 14 8 0 6 106 76 24
5. K. Lázně 14 6 2 6 70 72 21
6. FK Planá 14 6 2 6 82 109 21
7. Třemešné 14 6 0 8 86 106 18
8. Erpužice 14 5 1 8 89 79 17
9. Ch. Planá 14 3 0 11 58 163 9
10. Bor 14 0 0 14 24 234 0

 

Příští kolo: FK Planá - Třemešné, neděle 29.5.2016 od 13.00 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Ostatní
Napiště nám

Soutěže on-line

1. liga

2.liga

ČFL

MSFL

Divize "A"

Krajský přebor

1.A

1.B

II. třída

III. třída

IV. třída

OP žáci

OP přípravek

--------------------------

Sponzoři týmu

----------------------

Město Planá

----------------------

Igro s.r.o. Tachov

----------------------

SportFotbal.cz

----------------------

----------------------

Roman Horák - elektroinstalace

----------------------

Petr Štulajter

----------------------

Jiří Hýsek - výkup surovin

----------------------

Radek Švarcbek - hasicí technika

----------------------

Zdeněk Houška

Jaroslav Líbal

Elektroinstalační a stavební práce

----------------------

NAVRCHOLU.cz
 
   

 

   

Sponzoři týmu

 

 

                                                 

                                                                        

                           Město Planá                                               Igro s.r.o. Tachov                                                       SportFotbal.cz

 

 

                                                                 

 

                       Roman Horák - elektroinstalace                                    Stora Enso                                           Petr Štulajter                         

 

                                                                                                                                     

 

                                       

                                             

                    Jiří Hýsek - výkup surovin                      Radek Švarcbek - hasicí technika                  Zdeněk Houška, Jaroslav Líbal

                                                                                                                                                          Elektroinstalační a stavební práce