Fotbalový klub Planá           

 

Oficiální stránky Fotbalového klubu Planá
 
Aktuality

Muži "A"

2. třída

Muži "B"

3. třída

Dorost

Krajský přebor

Senioři

Okresní přebor

Žáci

Okresní přebor

Přípravka starší

Okresní přebor

Přípravka mladší

Okresní přebor

Aktuálně

 

Novým reklamním partnerem klubu se stal internetový obchod SportFotbal.cz.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trénink mužů ve čtvrtek 24.7.2014 od 18.00 hodin!!!!

 

Trénink dorostenců v pátek 25.7.2014 od 18.00 hodin!!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přípravné zápasy:

 

muži:

 

sobota 9.8.2014 - místo a čas budou upřesněny

 

FK Tachov "B" - FK Planá

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Příchody:

 

Petr Brožíček - hostování z SK Toužim do 30.6.2015

Lukáš Kulíř - hostování z FK Brod nad Tichou do 30.6.2015

Josef Kopáček - přestup z Chodského Újezdu

Jiří Abramčuk - střídavý start ze Slavoje Chodová Planá (dorost) do 31.12.2014

Jan Fidler - střídavý start z Baníku Zadní Chodov (dorost) do 31.12.2014

Daniel Martínek - střídavý start z Baníku Zadní Chodov (dorost) do 31.12.2014

Josef Řežábek - střídavý start z Chodského Újezdu (dorost) do 31.12.2014

Pavel Štěrba - střídavý start z Chodského Újezdu (dorost) do 31.12.2014

Jiří Vopalecký - hostování ze Sokola Lom (dorost) do 30.06.2015

Tomáš Mareš - hostování ze Sokola Lom (dorost) do 30.06.2015

Oldřich Třasák - hostování z Chodského Újezdu (dorost) do 30.06.2015

Luděk Kozák - hostování z Chodského Újezdu (dorost) do 30.06.2015

 

Odchody:

 

David Valenta - ukončení hostování z Hraničáře Částkov

Petr Slivoně ml. - hostování Chodský Újezd do 30.6.2015

Tomáš Bůžek - hostování FO Baník Stříbro do 30.6.2015

Martin Ruda - ukončení hostování z FK Tachov

Roman Soustružník - ukončení hostování z FK Tachov

Josef Kopáček - hostování Sportovní škola Plzeň (dorost) do 31.12.2014

Josef Janda - hostování FC Viktoria Plzeň (žáci) do 30.6.2015

Lukáš Hudler - hostování FK Tachov (přípravka) do 30.6.2015

Michael Čureja - hostování Sokol Žlutice (žáci) do 31.12.2016

 

Povolené střídavé starty:

 

Ladislav Kopáček - střídavý start Sportovní škola Plzeň (dorost) do 31.12.2014

Dominik Štrobl - střídavý start FK Tachov (mladší žáci) do 31.12.2014

Martin Kapolka - střídavý start FK Tachov (mladší žáci) do 31.12.2014

Filip Láska - střídavý start FK Tachov (mladší žáci) do 31.12.2014

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oficiální rozlosování Okresního přeboru mužů - podzim 2014/2015.

 

1. kolo Sobota 16.08.2014 17:00 Sokol Bor - FK Planá
2. kolo Sobota 23.08.2014 17:00 FK Planá - Dynamo Studánka
3. kolo Sobota 30.08.2014 17:00 Sokol Sulislav - FK Planá
4. kolo Sobota 06.09.2014 17:00 FK Planá - Sokol Konstantinovy Lázně
5. kolo Neděle 14.09.2014 17:00 Hraničář Částkov - FK Planá
6. kolo Sobota 20.09.2014 16:30 FK Planá - Sokol Kšice
7. kolo Sobota 27.09.2014 16:30 Jiskra Erpužice - FK Planá
8. kolo Sobota 04.10.2014 16:00 FK Planá - Sokol Stráž
9. kolo Neděle 12.10.2014 16:00 Sokol Kostelec - FK Planá
10. kolo Sobota 18.10.2014 15:30 Sokol Damnov - FK Planá
11. kolo Sobota 25.10.2014 14:30 FK Planá - Jiskra Třemešné
12. kolo Sobota 01.11.2014 14:00 Sokol Černošín - FK Planá
13. kolo Sobota 08.11.2014 14:00 FK Planá - Motor Záchlumí
14. kolo Sobota 15.11.2014 13:30 FK Planá - Sokol Bor

 

Oficiální rozlosování Okresní soutěže mužů - podzim 2014/2015.

 

1. kolo Neděle 17.08.2014 15:00 Sokol Trpísty - FK Planá "B"
2. kolo Neděle 24.08.2014 14:00 FK Planá "B" - Statky Lesná
3. kolo Sobota 30.08.2014 17:00 Staré Sedliště - FK Planá "B"
4. kolo Neděle 07.09.2014 14:00 FK Planá "B" - Sokol Konstantinovy Lázně "B"
5. kolo Sobota 13.09.2014 17:00 Čechie Halže - FK Planá "B"
6. kolo Neděle 21.09.2014 14:00 FK Planá "B" - Sokol Kšice "B"
7. kolo Sobota 27.09.2014 16:30 Baník Zadní Chodov - FK Planá "B"
8. kolo Neděle 05.10.2014 14:00 FK Planá "B" - Sokol Stráž "B"
9. kolo Sobota 11.10.2014 13:00 Baník Stříbro "B" - FK Planá "B"
10. kolo Neděle 19.10.2014 15:30 Hraničář Částkov "B" - FK Planá "B"
11. kolo Neděle 26.10.2014 14:00 FK Planá "B" - Sparta Dlouhý Újezd "B"
12. kolo Sobota 01.11.2014 14:00 Sokol Lom - FK Planá "B"
13. kolo Neděle 09.11.2014 14:00 FK Planá "B" - TJ Kladruby
14. kolo Neděle 16.11.2014 13:30 FK Planá "B" - TJ Kladruby

 

Oficiální rozlosování Krajské soutěže dorostenců - podzim 2014/2015 - soutěž se nově hraje se 16 mužstvy!!!!!

 

1. kolo Neděle 24.08.2014 10:00 TJ Hrádek - FK Planá
2. kolo Středa 27.08.2014 17:00 TJ Slovan Spoje Plzeň - FK Planá
3. kolo Sobota 30.08.2014 10:00 FK Planá - Sokol Černice
4. kolo Středa 03.09.2014 17:00 FK Planá - TJ Sokol Kralovice
5. kolo Neděle 07.09.2014 10:00 Jiskra Bezdružice - FK Planá
6. kolo Neděle 14.09.2014 10:00 TJ Košutka Plzeň - FK Planá
7. kolo Sobota 20.09.2014 10:00 FK Planá - TJ Baník Stříbro
8. kolo Sobota 27.09.2014 10:00 TJ Dioss Nýřany - FK Planá
9. kolo Sobota 04.10.2014 10:00 FK Planá - TJ Sokol Město Touškov
10. kolo Sobota 11.10.2014 10:00 TJ ZKZ Horní Bříza - FK Planá
11. kolo Sobota 18.10.2014 10:00 FK Planá - Union Plzeň
12. kolo Sobota 25.10.2014 10:00 TJ Slavoj Mýto - FK Planá
13. kolo Sobota 01.11.2014 10:00 FK Planá - TJ Olympie Kožlany
14. kolo Neděle 09.11.2014 11:30 SK Smíchov Plzeň - FK Planá
15. kolo Sobota 15.11.2014 10:00 FK Planá - SKP Rapid Sport

 

Oficiální rozlosování Okresního přeboru seniorů - podzim 2014/2015.

 

1. kolo Pátek 29.08.2014 18:00 Dolní Žandov - FK Planá
2. kolo Pátek 05.09.2014 18:00 FK Planá - Motor Záchlumí
3. kolo Pondělí 15.09.2014 17:30 FK Tachov - FK Planá
4. kolo Pátek 19.09.2014   FK Planá "B" - volno
5. kolo Pátek 26.09.2014 17:00 Baník Stříbro - FK Planá
6. kolo Pondělí 06.10.2014 17:00 Rozvoj Trstěnice - FK Planá
7. kolo Pátek 10.10.2014 17:00 FK Planá - Jiskra Bezdružice

 

Oficiální rozlosování Okresního přeboru žáků - podzim 2014/2015.

 

1. kolo Neděle 07.09.2014 10:00 FK Planá - Staré Sedliště
2. kolo Neděle 14.09.2014 10:00 Dynamo Studánka - FK Planá
3. kolo Neděle 21.09.2014 10:00 FK Planá - Sokol Kostelec
4. kolo Sobota 27.09.2014 10:00 Jiskra Erpužice - FK Planá
5. kolo Neděle 05.10.2014 10:00 FK Planá - Sokol Stráž
6. kolo Neděle 12.10.2014   volno - FK Planá
7. kolo Sobota 18.10.2014 13:00 Jiskra Bezdružice - FK Planá
8. kolo Neděle 26.10.2014 10:00 FK Planá - Jiskra Třemešné
9. kolo Sobota 02.11.2014 12:30 Chodský Újezd - FK Planá

 

Oficiální rozlosování Okresního přeboru starších přípravek - podzim 2014/2015.

 

1. kolo Neděle 07.09.2014 13:00 FK Planá - Sokol Stráž
2. kolo Neděle 14.09.2014 13:00 Sokol Konstantinovy Lázně - FK Planá
3. kolo Neděle 21.09.2014 13:00 FK Planá - FK Tachov
4. kolo Neděle 28.09.2014 14:00 Baník Stříbro - FK Planá
5. kolo Neděle 05.10.2014 13:00 FK Planá - Jiskra Erpužice
6. kolo ??? ??? hlášenka Sokol Stráž - FK Planá
7. kolo Neděle 19.10.2014 13:00 FK Planá - Sokol Konstantinovy Lázně
8. kolo ??? ??? hlášenka FK Tachov - FK Planá
9. kolo Neděle 02.11.2014 13:00 FK Planá - Baník Stříbro

 

Přípravka mladší - podzim 2014/2015

 

Přihlášené týmy do soutěže:

 

FK Planá, Slavoj Chodová Planá, Sokol Konstantinovy Lázně, Tatran Přimda, Sokol Stráž, FK Tachov, Baník Stříbro

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Ostatní
Napiště nám

----------------------

Sponzoři týmu

----------------------

Město Planá

----------------------

Igro s.r.o. Tachov

----------------------

SportFotbal.cz

----------------------

Tenza Brno

----------------------

Petr Štulajter

----------------------

Jiří Hýsek - výkup surovin

----------------------

Radek Švarcbek - hasicí technika

----------------------

 

 

počítadlo.abz.cz

Sponzoři týmu

 

 

                                                 

                                                                        

                  Město Planá                                               Igro s.r.o. Tachov                                                       SportFotbal.cz

 

 

          

 

                                    Tenza Brno                                                                         Petr Štulajter                          Jiří Hýsek - výkup surovin

 

                                                                                                                                     

 

                                                          Elsa Sovková - textilní galanterie                   

                                              Hlavní třída 222/74, 353 01 Mariánské Lázně

                                                   telefon: 354 624 269                            Radek Švarcbek - hasicí technika